НБУ другий місяць поспіль підвищує облікову ставку

Цeй крoк рeгулятoрa спрямoвaний нa пoступoвe упoвільнeння інфляції в другoму півріччі 2021 рoку.

Національний копилка України підвищив облікову ставку получай до 7,5% річних з 16 квітня 2021 року. Насчет це повідомляється на сайті регулятора в четвер, 15 квітня.

"Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку возьми 1 п.п. – до 7,5% річних. Цей крок спрямований получи поступове уповільнення інфляції в другому півріччі 2021 року і повернення її вплоть до мети 5% вже в першому півріччі 2022 року", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що прорицание Нацбанку передбачає збереження облікової ставки в рівні 7,5% до кінця року, оскільки, зважаючи получи поточну інфляційну динаміку, цього має бути достатньо для того приведення інфляції до мети 5% в першому півріччі 2022 року.

Водночас більш відчутне зростання фундаментального інфляційного тиску, ніж очікується в один прием, і погіршення інфляційних очікувань можуть вимагати подальшого посилювання монетарної політики, потім датчик висловив готовність і далі продовжувати курс підвищення облікової ставки прежде рівня, який забезпечить повернення інфляції предварительно мети 5% в першому півріччі 2022 року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.