ОТП Банк відкрив відділення Private Banking у центрі Києва після реновації

7afe59f40a896417bf452f4e85c7b283

Урoчистe відкриття відділeння Private Banking OТП Бaнку відбулoся нaприкінці сeрпня зa вулицeю Сoфіївськa, 12 у Шeвчeнківськoму рaйoні Києвa. Клієнти oнoвлeнoгo відділeння мoжуть відкривaти рaxунки в дoрoгoцінниx мeтaлax, стaвaти учaсникaми інвeстиційниx фoндів КУA «OТП Кaпітaл» тa інвeстувaти в OВДП, єврoбoнди, aкції інoзeмниx кoмпaній нa міжнaрoдниx ринках.

«Ми розширюємо свой Private Banking, оскільки фізичне обслуговування і можливість цілодобової комунікації з особистим менеджером дуже важливі на наших преміальних клієнтів. Вони шукають надійного помічника, який невыгодный лише допоможе оперативно розв’язати поточні фінансові питання, а й, наприклад, спрогнозує, куди краще інвестувати кошти, запропонує індивідуальне рішення. Саме неведомо зачем під час комфортної угоду кому) клієнта комунікації формується довіра між клієнтом і банком, основа успішного і довгострокового партнерства», — заявив возьми церемонії відкриття голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий. 

Як відзначила керуюча відділенням Аля Фролова, «відділення запропонує клієнтам найвищий рівень сервісу, безпеки й абсолютної конфіденційності. Ми маємо зручне розташування в самому центрі столиці і забезпечимо максимальний уют». 

За словами керівниці Private Banking ОТП Банку Вікторії Мисливої, банчок розвиває цей напрям после моделлю швейцарських фінустанов. «У нашої бізнес-моделі Private banking — це, перш вслед все, інвестиційний консалтинг та індивідуальні рішення», — відзначила вона. Таково, ОТП Банк наразі є єдиним в Україні банком, що пропонує клієнтам придбання акцій міжнародних компаній, у т.ч. з індексів DJ та S&P500 получи и распишись міжнародних ринках. «На сьогодні, в умовах  зниження майже после 0% процентних ставок следовать валютними депозитами та підвищення інфляції у США, придбання акцій компаній, котировки яких постійно зростають, є кращим капіталовкладенням. Це безперечно если цікаво клієнтам Софіївського відділення», — повідомила під период заходу Вікторія Мислива. 

Після церемонії відкриття умный правління банку Володимир Мудрий привітав преміального клієнта, який став переможцем акції «Автозабава 3.0″ —  Костянтин Корсун отримав ключі від автомобіля Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку копилка розіграв за час існування акції, і третє (авто)машина у цьому році.

 

«Бракує слів, аби передати тёцка хвилювання, яке я переживаю враз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок, адже я маю двох дітей, или тепер ми зможемо частіше одновременно відправлятися в автомандри», — розповів переможець.

 Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. Следовать умовами акції, у розіграші мотор беруть участь клієнти банку, які відкрили вклад у гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців или оформили кредит готівкою держи суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції бери загальну суму від 5 000 грн либо еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується вслед за комерційним курсом банку получай дату списання коштів.

«Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні двушничек місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас (авто)машина щороку підвищується, а до кінця 2021 року ще двушник Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, или брати участь в «Автозабаві 3.0″ безперечно варто», — розповіла Леся Сиротка, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку.

Детальніше относительно умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава» следовать посиланням. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.