Ставка еквайрингу буде знижуватися у банках по-різному– президент АУБ

Нaгaдaємo, рaнішe у кoмeнтaрі дeлo кeрівник Дирeкції бізнeс-клієнтів «ПривaтБaнку» Євгeній Зaігрaєв зaзнaчaв, щo рівeнь знижeння eквaйрингoвoї комісії залежатиме від банку еквайра, його витрат для утримання еквайрингової мережі, а також конкретного торговця і обсягу його продаж. Для його думку, додатковий вплив нате зниження вартості надасть й висока конкуренція бери ринку еквайрингу, що благословить клієнтам обирати для себя найкращий варіант співпраці.

Заяви деяких банкірів, що зниження ставки інтерчейндж може отрицательно відбитися на споживачах банківських послуг, глава исполнительной власти АУБ певною мірою спростовує. «Кешбеки могли би відмінитися, якщо би империя встановила обмеження по ставці, якщо би эмблема тим законопроектом, який розглядався у Верховній Раді, встановила би граничну межу, ведь тоді ми би мали проблеми. Але якщо це домовились гравці ринку относительно поступове зниження протягом трьох років, так тоді це ситуація, яка допомагає планувати  і поступово доходити предварительно комісій по цих послугах, які пропонує ринок», — буровить Андрій Дубас.

Зазначимо, еквайринг — це процес, в якому задіяні копилка-еквайєр, банк-емітент і платіжні системи. Банчишко-еквайєр встановлює на тій чи іншій торговій точці свій термінал к оплати. Щоб провести оплату по вине цей термінал карткою іншого банку, банчик-еквайєр через платіжну систему запитує бери це дозвіл банка-емітента, який випустив карту. Із отриманих від торговців комісійних банчик-еквайєр платить так званий інтерчейндж банку-емітенту і платіжній системі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.