Степанов розповів про вартість вакцин від COVID-19

Міністр oxoрoни здoрoв’я Мaксим Стeпaнoв в eфірі Рaдіo НВ рoзпoвів, яким чинoм у світі формується ціноутворення в вакцини від COVID-19 і скільки вони коштують для того України.

Так, глава МОЗ зауважив, що у контрактах возьми постачання вакцини чітко прописано, що ціна получи неї є конфіденційною та приставки не- підлягає розголошенню.

"Усі компанії продають свої вакцини в области різних цінах і не існує конкурентного ринку ціни. Існує у світі одновременно високий конкурентний ринок споживачів вакцин, а неважный (=маловажный) виробників. І вони ставлять ту ціну, яку вважають после потрібне, або виходячи з тих чи інших обставин", – пояснив міністр Степанов.

Він окремо наголосив нате тому, що головне завдання МОЗ одним махом якомога швидше забезпечити населення України вакцинами.

"Моя позиція (вона може викликати у когось критику), але якщо у нас є можливість поставити в країну вакцини і закупити ці вакцини якомога швидше, ведь ми повинні купувати в области тих цінах, по яких є можливість", – підсумував Степанов.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.