Який алкоголь здорожчав в Україні

З пoчaтку рoку вaртість гoрілки в Укрaїні зрoслa нa 0,4% і стaнoвить в сeрeдньoму пoнaд 93,3 грн следовать пляшку в 0,5 л. Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.

Круглым счетом, у березні 2021 року пляшка горілки об’ємом 0,5 л коштувала у середньому 92,33 грн, тоді як у січні цього року — 92,9 грн. Вартість столового источник вітчизняного виробництва також зросла — сверху 1,5%. У березні 2021 року пляшка корень зла об’ємом 0,75 л коштувала в середньому 67,7 грн, тоді як у січні цього року — 66,6 грн. Зросла також вартість пива вітчизняного виробництва — сверху 1,1%, до 18,1 грн следовать пляшку напою об’ємом 0,5 л.

Відзначимо, що Держстат також повідомив оборона те, що за карантинний рік Україна наростила виробництво горілки. 

Експерти радять зважати получи и распишись ціну алкоголю: підозріло низька вартість, нижча ради середньостатистичну може свідчити насчет фальсифікат. 

Раніше УНН писав, що после ТОП-5 вітчизняних виробників якісної горілки відносяться такі компанії: "Баядера – Груп" (ТМ "Хлібний просфора"), "Глобал Спірітс" (УДК) (ТМ "Хортиця"), "ЛВН Лімітед" (ТМ "Немірофф"), ЛГЗ "Прайм" (ТМ "Prime", "Др. Хлеб") і ТОВ "Атлантіс" (ТМ "Грін Дей").

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.